Modern olanaklarla, eski yapıların birleşerek hayat bulduğu odalarımız, iki kişiliktir. yataklar çift kişilik tek yatak veya iki ayrı yatak şeklindedir.Taş ve/veya Mağara konsept olarak iki farklı yapıya sahiptir.Odalarda Flat TV, dijital yayın, şifreli kasa, klima, küvet veya duş, banyolarda Rebul buklet malzemeleri, merkezi yerden ısıtma sistemi, minibar ve oturma grubu bulunmaktadır. Su ısıtıcı ile birlikte 2 küçük şişe su, çay ve kahve ikramımız olarak sunulmaktadır. Odalarımız Avanos, Göreme, Ortahisar ve bulunduğumuz Uçhisar ilçesi manzaralarına hakimdir. Sabah erken saatlerde teras ve balkonlardan balon uçuşlarını izlemek mümkündür. Bazı odalarda şömine bulunmaktadır. 

Modern olanaklarla, eski yapıların birleşerek hayat bulduğu odalarımız, iki kişiliktir. yataklar çift kişilik tek yatak veya iki ayrı yatak şeklindedir.Taş ve/veya Mağara konsept olarak iki farklı yapıya sahiptir.Odalarda Flat TV, dijital yayın, şifreli kasa, klima, küvet veya jakuzi, duş, banyolarda Rebul buklet malzemeleri, merkezi yerden ısıtma sistemi, minibar ve oturma grubu bulunmaktadır. Su ısıtıcı ile birlikte 2 küçük şişe su, çay ve kahve ikramımız olarak sunulmaktadır. Odalarımız Avanos, Göreme, Ortahisar ve bulunduğumuz Uçhisar ilçesi manzaralarına hakimdir. Sabah erken saatlerde teras ve balkonlardan balon uçuşlarını izlemek mümkündür. Bazı odalarda şömine bulunmaktadır. 

  • Modern olanaklarla, eski yapıların birleşerek hayat bulduğu odalarımız, iki kişiliktir. yataklar çift kişilik tek yatak veya iki ayrı yatak şeklindedir.Taş ve/veya Mağara konsept olarak iki farklı yapıya sahiptir.Odalarda Flat TV, dijital yayın, şifreli kasa, klima, küvet veya jakuzi, duş, banyolarda Loccitane buklet malzemeleri, merkezi yerden ısıtma sistemi, minibar ve oturma grubu bulunmaktadır. Su ısıtıcı ile birlikte 2 küçük şişe su, çay ve kahve ikramımız olarak sunulmaktadır. Odalarımız Avanos, Göreme, Ortahisar ve bulunduğumuz Uçhisar ilçesi manzaralarına hakimdir. Sabah erken saatlerde teras ve balkonlardan balon uçuşlarını izlemek mümkündür. Bazı odalarda şömine bulunmaktadır.
  • Modern olanaklarla, eski yapıların birleşerek hayat bulduğu odalarımız, iki kişiliktir. yataklar çift kişilik tek yatak veya iki ayrı yatak şeklindedir.Taş ve/veya Mağara konsept olarak iki farklı yapıya sahiptir.Odalarda Flat TV, dijital yayın, şifreli kasa, klima, küvet veya jakuzi, duş, banyolarda Bvlgari buklet malzemeleri, merkezi yerden ısıtma sistemi, minibar ve oturma grubu bulunmaktadır. Su ısıtıcı ile birlikte 2 küçük şişe su, çay ve kahve ikramımız olarak sunulmaktadır. Odalarımız Avanos, Göreme, Ortahisar ve bulunduğumuz Uçhisar ilçesi manzaralarına hakimdir. Sabah erken saatlerde teras ve balkonlardan balon uçuşlarını izlemek mümkündür. Bazı odalarda şömine bulunmaktadır. 

    Modern olanaklarla, eski yapıların birleşerek hayat bulduğu odamız iki kişiliktir. Çift kişilik büyük bir yatağı, kendine özel mutfağı, ayrı jakuzili bir bölümü, yemek masası, terası ile birlikte manzaralı oturma bölümü ile oda içinde özel havuzu bulunmaktadır. Banyoda Bvlgari buklet malzemeleri bulunmaktadır. Flat TV, dijital yayın, şifreli kasa, klima, merkezi yerden ısıtma sistemi, minibar ve oturma grubu bulunmaktadır. Su ısıtıcı ile birlikte 2 küçük şişe su, çay ve kahve ikramımız olarak sunulmaktadır. Odamız Avanos, Göreme, Ortahisar ve bulunduğumuz Uçhisar ilçesi manzaralarına hakimdir. Sabah erken saatlerde terasından ve bahçesinden balon uçuşlarını izlemek mümkündür. 

    Modern olanaklarla, eski yapıların birleşerek hayat bulduğu odalarımız, iki kişiliktir. yataklar çift kişilik tek yatak veya iki ayrı yatak şeklindedir.Taş ve/veya Mağara konsept olarak iki farklı yapıya sahiptir.Odalarda Flat TV, dijital yayın, şifreli kasa, klima, küvet veya jakuzi, duş, banyolarda Loccitane buklet malzemeleri, merkezi yerden ısıtma sistemi, minibar ve oturma grubu bulunmaktadır. Su ısıtıcı ile birlikte 2 küçük şişe su, çay ve kahve ikramımız olarak sunulmaktadır. Odalarımız Avanos, Göreme, Ortahisar ve bulunduğumuz Uçhisar ilçesi manzaralarına hakimdir. Sabah erken saatlerde teras ve balkonlardan balon uçuşlarını izlemek mümkündür. Bazı odalarda şömine bulunmaktadır. 

    Süper Geniş ve ferah  Villa bahçe mobilyalar ile döşenmiş konforlu bir süit imkanı sunmaktadır.Bu oda 1 adet Superior Twin Oda, 2 adet Deluxe Double Oda, 1 adet Senior Twin Suite ve 1 adet Bakıcı odasından oluşmaktadır. Villa içinde Size özel bahçe ve teras alanı, Ayrı bir oturma odası, Size özel 25 metre kare ısıtmalı havuzu, Türk Hamamı, Saunası ve Size özel bir mutfağı bulunmaktadır. Toplam 600 metre kare içerisinde yer alan bu özel Villa’da size özel Uşak hizmeti verilmektedir. Banyolarında Bvlgari marka bukletleri ile özel bir banyo deneyimine hazır olun. Villanızdaki tüm odalar Balon ve Vadi manzarsına sahiptir. Mükemmel bir Villa deneyimi sizi bekliyor.